RSS
Najlepsze technologie w sieci
Najlepsze technologie w sieci

Wiadomości z branży

Oferował pracę i pożyczki. Naciągnął setki Polaków (interia.pl.feedsportal.com)

Konsultant Radiologiczny/Handlowiec (www.regiopraca.pl)
Hr.pl

Uroda laptopa

2 września, 2009 by Jolanta Przebraniewska, Brak komentarzy »

Rynek notebookow jest obecnie nasycony coraz to nowymi propozycjami. Mając do wybory taki ogrom produktów z pewnością można się zgubić. Oczywiście głównym filtrem przy każdym zakupie jest cena oraz funkcjonalność. Tym razem chciałbym zwrócić uwagę na rzecz trochę inną a mianowicie wzornictwo laptopów.

hp pavilion

Foto: bi.gazeta.pl

Od jakiegoś czasu przyglądam się rynkowi…

Od jakiegoś czasu przyglądam się rynkowi i zauważyłem jeden produkt, który co chwile zaskakuje mnie piękną stylistyką. To hp pavilion w różnych odsłonach. Obecnie na rynku znajduje się najnowszy model tego notebooka hp pavilion dv 6 z 16 celowym ekranem. Hp pawilion przykuwa wzornictwem. Wszystkie elementy są wykonane bardzo starannie, od wejść audio i video, przez klawiaturę, po pokrywę górną. Klawiatura jest tu bardzo ciekawa, ogólnie projektanci hp paviliona pomyśleli i w 16 calowym notebooku znalazła się klawiatura numeryczna, co jest zdecydowanym plusem.

Ornamenty kołowe, znaczki pokrywające górną klapę…

Ornamenty kołowe, znaczki pokrywające górną klapę robią wrażenie i z pewnością przykują uwagę użytkownika. To co interesujące jeszcze we wzornictwie tego modelu hp pavilion to utrzymanie go w kolorze czarnym, co jest niezwykle praktycznym pomysłem. Warto zatem zainwestować w ten sprzęt.


Dodaj komentarz jako pierwszy “Uroda laptopa”

Możesz śledzić komentarze do tego wpisu na atom feed.

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz